Állásajánlatok

   Feltöltés alatt

Cégünk Villamosmérnök-PLC programozó pozícióra keres munkatársakat.

Ebben a munkakörben a legfontosabb a kreativitás, az analitikus gondolkodásmód és a jó problémamegoldó készség. Programozóként változatos munka vár rád cégen belül és a Megrendelőknél történő eseti munkavégzéssel. Jövendő munkatársként széleskörű tudásra és tapasztalatra tehetsz szert.

Leendő villamosmérnök-PLC programozó munkatársunk feladata:

• A rábízott projektek, feladatok megvalósítása programozói oldalról

• Az ajánlatok, specifikációk előkészítése

• Optimális és költséghatékony szoftver-tervezés (Főként Siemens, esetenként Omron)

• A kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, archiválása és folyamatos felülvizsgálata

• Gyártói üzembe helyezés, helyszíni telepítés, garanciális és egyéb javítás támogatása

• Kapcsolattartás a vevőkkel, a kivitelezésben együttműködő partnerekkel

• A rábízott kooperációs feladatok ellátása

• Részvétel a gépátvételeken

• A vevői reklamációk felvétele és kivizsgálása

A munkakörhöz tartozó elvárások:

• villamosmérnök diploma

• kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

A jelentkezésnél előnyt jelent:

• egyedi gépgyártásban szerzett 1-5 év tapasztalat

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés

• Kafetéria rendszer

• Szakmai fejlődés

• Hosszútávú munkavégzés

Rólunk

A Revo-Tec BT 2002-ben alakult 100%-os magyar magántőke bevonásával. Ekkor kezdte meg a tevékenységét és állja meg ma is helyét az egyre fokozódó vevői kihívások között. Cégünk az autóiparban tapasztalatot szerzett fiatal, rugalmas mérnöki gárdából áll, amely tervezési illetve gyártás feladatok megoldására szakosodott, alkalmazkodva a piac elvárásaihoz.

Kapcsolat

Cím:  H-9028 Győr, Fehérvári út 75. (Integrál Park 403.)
Mail: revotec@revotec.hu

Tel: +36-96/311-281
Fax: +36-96/900-178
Mobil: +36-20/330-6285

logomobil

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!