Állásajánlatok

   Feltöltés alatt

Cégünk Méréstechnikus/Minőségellenőr pozícióra keres munkatársat.

Ebben a munkakörben változatos munka vár rád. A kész darabok, alkatrészek nap mint nap különbözőek, így mindig más az elvégzendő mérési, ellenőrzési feladat.
Leendő munkatársunk feladatai:

• 3D mérések elvégzése, mérési jegyzőkönyvek készítése, adatok rögzítése
• Mérőszoba teljes körű felügyelete, mérések határidőre való elvégzése
• Kooperációban készülő alkatrészek ellenőrzése
• Mérőeszközök teljes körű felügyelete, kalibrálása
• Vevői- és beszállítói reklamációk nyomon követése, kezelése (analízis, intézkedések kidolgozása, bevezetése)
• Selejt darabok hibaanalízisének értékelése, szükséges intézkedések meghatározása, intézkedések követése
• Felkészülés és közreműködés az Auditok lebonyolításában
• A vezetés és a többi kolléga, műszakvezetők informálása az aktuális minőségügyi helyzetről
• Minőség javításában folyamatos közreműködés

Elvárások:
• Minimum középfokú műszaki szakirányú végzettség
• Min. 2-3 éves mérőszobában szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:
• Felsőfokú műszaki - végzettség.
• Egyedi alkatrészgyártásban szerzett gyakorlat
• Német nyelvtudás (társalgási szint)
Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Kafetéria rendszer
• Szakmai fejlődés
• Hosszútávú munkavégzés

Jelentkezési adatbekérő

Rólunk

A Revo-Tec BT 2002-ben alakult 100%-os magyar magántőke bevonásával. Ekkor kezdte meg a tevékenységét és állja meg ma is helyét az egyre fokozódó vevői kihívások között. Cégünk az autóiparban tapasztalatot szerzett fiatal, rugalmas mérnöki gárdából áll, amely tervezési illetve gyártás feladatok megoldására szakosodott, alkalmazkodva a piac elvárásaihoz.

Kapcsolat

Cím:  H-9028 Győr, Fehérvári út 75. (Integrál Park 403.)
Mail: revotec@revotec.hu

Tel: +36-96/311-281
Fax: +36-96/900-178
Mobil: +36-20/330-6285

logomobil

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!